Емаль Полімерна ПС-160 "Ридкий Пластик"
Мінімальне замовлення — 20 кг
ПС-160 — це атмосферостійка емаль, являє собою композицію полістиролу в розчиннику з введенням спеціальних добавок.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Емаль Полімерна ПС-160 "Ридкий Пластик" — це універсальна швидковисихна емаль, яка може застосовуватися для якісного фарбування різних поверхонь, як-от:
- шиферні поверхні,
- металеві поверхні,
- асфальтові поверхні,
- бетонні поверхні
- цегляні та інші поверхні.
Завдяки унікальній збалансованій рецептурі та високому технологічному процесу виробництва емалі полімерної ПС-160 "Ридкий Пластик", — лакофарбове покриття на основі емалі можна наносити на поверхні експлуатовані в умовах помірного клімату. Полімерна емаль "Рідкий Пластик" ПС-160 стійка до тривалого впливу води та може активно застосовується як гідроізоляційне покриття. Також допускається застосування емалі полімерної ПС-160 в атмосфері хімічних виробництв.
Вищезазначені характеристики гарантують надійність, універсальність і високу якість покриттів на основі полімерної швидковисихної емалі і дають змогу використовувати її для різних цілей, а саме:
- для оброблення теплових трас,
- для нанесення дорожньої розмітки,
- для покриття підлоги складських приміщень із підвищеним навантаженням на основу підлоги,
- для фарбування розмітки на автостоянках,
- для фарбування бетонних і металевих основ басейнів, які постійно контактують із водою
- для фарбування опорних металоконструкцій будівель,
- для фарбування фасадних елементів будівель і конструкцій,
- для фарбування конструкцій мостів,
- та для інших цілей.
ІНСТРУМЕНТ і НАНЕСЕННЯ:
Емалі полімерні ПС-160 "Ридкий Пластик" наносять на фарбувальну поверхню пензлем, валиком, безповітряним або методом пневматичного розпилення. Рекомендований метод нанесення полімерної емалі — метод безповітряного нанесення.
- Для нанесення швидковисихної емалі ПС-160 безповітряним методом — емаль треба розвести до робочої в'язкості 80-100 секунд.
- Під час нанесення полімерної емалі "Рідкий Пластик" ПС-160 методом пневматичного розпилення — емаль треба розводити до робочої в'язкості 27-33 секунди.
Барвисті роботи емалями полімерними ПС-160 мають здійснюватися за відносної вологості повітря не більш ніж 70%. Емаль ПС-160 повністю готова до застосування. Нанесення швидковисихної полімерної емалі ПС-160 "Рідкий Пластик" на підготовлену поверхню здійснюється без ґрунту.
РОЗМОРОЖКИ:
Емаль ПС-160 — готова до застосування для нанесення пензлем. У разі потреби — полімерну швидковисихну емаль ПС-160 треба розбавляти толуолом або нафтовим сольвентом.
Заборонено розчиняти полімерну емаль ПС-160 уайт-спіритом або іншим розчинником — ці розчинники не дадуть розчинити полімерну емаль і впливають на якість емалі.
СУШКА:
Полімерна емаль ПС-160 "Рідкий пластик" — це швидковисихна емаль. Час міжшарового сушіння емалі ПС-160 відбувається не більш ніж за 1 годину.
ВИТРАТА:
Расход полімерної, швидковисихаючої емалі ПС-160 "Рідкий Пластик" під час пневморозпилення на один шар становить 210 г/м 2.
Технічні характеристики до Емалей Полімерних ПС-160 "Рідкий Пластик"
Емалі Полімерні ПС-160 "Ридкий Пластик" мають відповідати нормам і вимогам, зазначених у таблиці:
Найменування показника |
Норма за ТУ У.2.7-05761614.028-2000 |
1. Зовнішній вигляд плівки |
Після висихання має утворювати плівку з рівною однорідною поверхнею без сторонніх увімкнень |
2. Пояслова в'язкість за віскозиметром типу ВЗ-246 з діаметром сопла 4 мм за температури 20±0,5 °C, сек. |
80-130 |
3. Масова частка нелетких речовин, %, не менш ніж |
23,0 |
4. Ступінь перетирача, мкм, не більш ніж |
25 |
5. Час висихання до ступеня 3 за температури (20 ± 5) °C, год, не більш ніж |
1 |
6. Міцність плівки під час удару за приладом У-1а, см, не менш ніж |
35 |
7. Твердість плівки за маятниковим приладом типу М-3, умовні одиниці, не менш ніж |
0,3 |
8. Еластичність плівки під час вигинання, мм, не більш ніж |
3 |
9. Адгезія плівки, бали, не більш ніж |
2 |
10. Стійкість плівки до статичного впливу води за температури (20 ± 5), °C год, не менш ніж |
48 |
11. Блиск плівки %, не менш ніж |
60 |
ЗБЕРІГАННЯ:
Гарантійний термін зберігання Полімерної емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" — 12 місяців від дня виготовлення в оригінальному тарі виробника .
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ЕМАЛІ ПОЛІМЕРНОЇ ШВИДКОЇ ПС-160 "Ритий Пластик"
Вологість поверхні, підготовленої для нанесення емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" не має перевищувати 5-6% на глибині 10 мм.
1. ПІДГОТОВКА КИРПІЧНИХ ПОВЕРХНОСТІВ, БЕТОНА ТА ЖЕЛЕЗОБЕНОНУ
Перед нанесенням Полімерної швидковисихної емалі ПС-160 "Рідкий Пластик" на цегляні, бетонні та залізобетонні поверхні, — останні очищають до повного видалення забруднень, старої фарби, що погано тримається, за допомогою дротяних щіток, різних механізованих інструментів, піскоструминним способом, а потім знепиливають за допомогою промивають чистою водою або за потреби 1% розчином соди. Жирові забруднення попередньо видаляють розчинником-бензином, уайт-спірит, або іншим розчинником. Видалення старого набілю відбувається за допомогою розмивання водою за допомогою жорсткого пензля. За товщини набіла понад 3 мм — його попередньо змочують водою і видаляють скребком.
Видалення іржавих плям відбувається після зачищення за допомогою гарячого (40-60 0С), процідженого 10% розчину мідного куперосу. Після висихання купоросного розчину поверхню обов'язково треба проґрунтувати.
Закопчені поверхні після зачищення ретельно промиваються 2% розчином соляної кислоти, потім чистою водою й після висихання ґрунтуються.
Під час нанесення швидковисихної полімерної емалі ПС-160 "Рідкий Пластик" на цегляну та бетонну поверхні, які раніше були піддають дії агресивних середовищ, видалення забруднень і соліутворення виробляють чистою водою. Якщо агресивне середовище має кислий характер, то після промивання виробляють нейтралізацію 4-5% розчином соди. Після чого поверхні промивають водою та висушують. Всі пошкоджені корозією ділянки бетону мають бути відбиті та забиті знову. Великі дефекти в бетоні заробляються за допомогою бетону або цементно-піщаних розчинів із введенням 3-5% полімерних латексів.
2. ПОДГОТОВКА ОШТУКАТУРЕННЫХ ПОВЕРХНОСТЕЙ
Перед нанесенням Полімерної емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" на поштукатурену поверхню — останню треба підготувати. Підготовлена до фарбування оштукатурена поверхня має бути рівною, гладкою. Всі раковини, тріщини та дефекти мають бути ретельно зароблені. У разі прокручування дерев'яним молотком шар штукатурки не має обсипатися або відшаровуватися від основи.
Іржа, закінченості та жирові забруднення видаляються згідно з інструкцією щодо п.1.
3. ППОДГОТОВКА ПОВЕРХНОСТІВ МЕТАЛЕКОНСТУКЦІЙ
Очищення поверхні металоконструкцій від іржі, окалини та забруднення має бути вироблене механічними способами після попереднього видалення жирових забруднень розчинником — бензином, вайт-спіритом та ін.
Найпоширеніше механічне очищення, яке виконують піскоструминними або дробоструми, заміна її іншими способами призводить до зниження якості покриття.
Після очищення поверхня має бути збезпечена, мати шорсткість і рівномірний сіро-матовий колір, без глибоких канавок і западин.
Особливу увагу треба приділяти очищенню зварних з'єднань від шлакових відкладень, окалини, нагару, що утворюються під час зварювання, які викликають передчасне руйнування покриття. Зазвичай шлакові відкладення легко видаляють механічним способом.
В умовах будівельного майданчика іноді застосовують метод підготовки металевих поверхонь за допомогою ґрунтів-перетворювачів іржі (П-1Т, Е-ВА-01, ГІСІ), попередньо видаливши з металевої поверхні механічним способом пластову іржу. Потім поверхню обробляють реакційно-здатними ґрунтами, які, вступаючи у взаємодію з іржею, утворюють нерозчинні продукти у формі суцільної плівки, що оберігає метал від подальшої корозії. На цій поверхні потім наносять лакофарбове покриття емаллю полімерної ПС-160. Цей метод підготовки поверхні застосовується під час нанесення лакофарбових покриттів і рекомендується під час ремонтів на чинному обладнанні в місцях, де виробництво піскоструминних робіт неприпустиме. Треба зазначити, що перетворювачем рекомендується обробляти поверхню із шаром іржі не більш ніж 100 мкм.
Оскільки очищена металева поверхня (особливо в умовах підвищеної вологості повітря) відразу починає корозувати після очищення, її треба проґрунтувати не пізніше ніж за 6 годин на відкритому майданчику та 24 години в приміщенні.
4. НАНЕСЕННЯ
1. Після ретельного перемішування полімерної емалі ПС-160, - останню наносять пензлем, валиком або розпилювачем на попередньо підготовлену поверхню. Для нанесення швидковисихних полімерних емалей ПС-160 "рідкий Пластик" використовуються армовані шланги, стійкі до дії розчинників.
2. Рекомендована кількість шарів емалі ПС-160 - 2 шари.
3. Час висихання кожного шару швидковисихної емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" - не більш ніж 1 година за температури 18-20 0С.
4. Витрата полімерної емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" в 1 шар становлять 180-210 г/м 2. Під час загусання фарба ПС-160 "Ридкий Пластик" розводиться толуолом, сольвентом, до потрібної в'язкості. По поверхні, раніше пофарбованій пентафталевою, олійною, епоксидною емалями, або оброблену оліфою, полімерну емаль ПС-160 застосовувати - не рекомендується.
4. Нанесення швидковисихної полімерної емалі ПС-160 "Рідкий Пластик" здійснюється за температури не нижче -5 0З і за відносної вологості повітря не більш ніж 70%.
Не рекомендується фарбувати емалями полімерними ПС-160 "Ридкий Пластик" у разі різких перепадів температур, коли на поверхні конденсується волога, на сонці та у разі підвищених температур (понад 30 0С в тени).
5. Під час нанесення швидковисихної емалі ПС-160 "Ридкий Пластик" пневморозпиленням — необхідно зберігати постійну відстань від головки фарборозпилювача до поверхні — 300-400 мм, зберігати перпендикулярність осі фарборозпилювача до поверхні, що фарбується, пересувати фарборозпилювач рівномірно. Емаль Полімерна ПС-160 "Ридкий Пластик" розводиться до в'язкості 25-40 с.
Для забезпечення високої якості покриття з полімерних емалей необхідно суворо дотримуватися технології нанесення й підготовки поверхонь.
Мінімальне замовлення — 20 кг
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | ТОВ "ВОЛФ" |
- Ціна: 180 ₴/кг