Емаль Епоксидна ЕП-140

- В наявності
- Оптом і в роздріб
від 240 грн/кг
Показати оптові ціни- +380 (93) 852-68-55
- +380 (50) 352-75-41
- +380 (44) 285-11-77
Опис
ЕП-140
Мінімальне замовлення - 20 кг
ГОСТ 24709-81
Застосування: для фарбування попередньо загрунтованих поверхонь із сталі, магнієвих, алюмінієвих і титанових сплавів, а також міді і її сплавів.
Дозволена для застосування в авіабудуванні.
Особливості:
-
Володіє високими антикорозійними властивостями, атмосферостійкість, стійкість до води, мінеральних масел, бензину, миючих засобів.
-
Плівка емалі сріблястого кольору володіє підвищеною термостійкістю.
-
Допускається нанесення на поверхню виробів з фенольних, акрилових, полістирольних, епоксидних та деяких інших пластичних мас.
Основні характеристики:
-
Двокомпонентний матеріал на основі епоксидних смол. Емаль сріблястого кольору трехупаковочная: основа, затверджувач і алюмінієва пудра ПАП-2.
-
Колір: білий, чорний, сріблястий і ще 16 кольорів у відповідності з еталонами, передбаченими в Гості.
-
За бажанням замовника може бути виготовлений будь-який колір.
-
Зовнішній вигляд покриття: однорідне, напівглянсове.
-
Способи нанесення: пензлем, валиком або пневморозпилювачем.
-
Життєздатність емалі при 20ºС - не менше 6 годин.
-
Час висихання до ст. 3 при 20 º с не більше 6 годин, при 90ºС не більше 1 години.
-
Витрата емалі на один шар - 50-100 г/м2.
-
Рекомендована кількість шарів - 2.
Гарантійний термін зберігання емалі - 12 місяців.
Підготовчі роботи:
Поверхня металу повинна бути зачищена до блиску від іржі і окалини. Очищена поверхня знепилюючого і знежирюється, для чого протирається дрантям, змоченим в уайт-спіриті та сухою ганчіркою.
Підготовлена поверхня повинна бути загрунтована ґрунтовками ВЛ-023, ВЛ-02, АК-070 або ЕП-0199.
Забарвлення:
Перед застосуванням переконатися, що основа емалі добре перемішана й однорідна по всьому об'єму тарного місця
Для приготування композиції затверджувач змішати з основою у співвідношенні, зазначеному в сертифікаті якості на кожну партію матеріалу, і ретельно перемішувати не менше 10 хвилин. Підготовлену емаль наносять на поверхню металу, пензлем, валиком або пневморозпилювачи при температурі навколишнього повітря від 10 с до 30 º с. Розведення емалі перед нанесенням, як правило, не потрібно.
Після висихання одного шару (4-6 годин при 20ºС) аналогічно наносять наступні шари емалі.
Для розведення емалі і промивання інструменту можна використовувати розчинники: ксилол, 646, 647, 648, Р-4, Р-5.
Емаль зберігати в приміщенні, виключивши влучення на них прямих сонячних променів і вологи.
Запобіжні заходи:
Матеріал вогненебезпечний! Не працювати поблизу відкритих джерел вогню. Роботи робити при гарній вентиляції, у гумових рукавичках, з використанням індивідуальних засобів захисту. Не допускати потрапляння в органи дихання і травлення. При влученні матеріалу на шкіру промити її теплою водою з милом.
Берегти від дітей!
Мінімальне замовлення - 20 кг
Характеристики
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Волф |
Країна виробник | Україна |
Основа емалі | Епоксидні |
Фасовка емалі | 50 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 240 грн/кг